с. Обіточне. Комунальний заклад дошкільної освіти ясла-садок "Оленка"

Дошкільний навчальний заклад №35 "Райдуга"відділу освіти м.Новогродівка

Сторінка батьків

НАШ ДЕВІЗ В РОБОТІ З БАТЬКАМИ:

СТАВИТИСЯ ДО БАТЬКІВ:

ДО нетерплячих - терпляче;

До сором*язливих - турботливо;

До розгніваних - доброзичливо;

До образливих- особливо тактовно;

До грубих - делікатно.

А до всіх разом - уважно!

ПРАВИЛА ТА ОБОВ'ЯЗКИ БАТЬКІВ, ДІТИ ЯКИХ ВІДВІДУЮТЬ

ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД

1.Поважати людську гідність і професійну честь працівників ЗДО. Виявляти до них повагу в присутності дитини.

2. Неприпустимо розмовляти в ЗДО ненормативною лексикою та підвищеним тоном будь з ким – батьками, дітьми, працівниками.

3. Поважати гідність своєї дитини та інших дітей.

4. Виконувати рекомендації педагогічних та медичних працівників ЗДО щодо розвитку, виховання, зміцнення здоров'я дитини та її гігієни.

5. Своєчасно приводити дитину до закладу. Про можливе запізнення попереджати завчасно.

6. Про відсутність дитини через хворобу або сімейні обставини та прихід її після відсутності обов'язково попередити заздалегідь. Адже завідувач ЗДО затверджує меню та кількість дітей на харчування за даними попереднього дня.

7. Про відсутність дитини через інфекційне захворювання терміново повідомити в ЗДО з метою термінової обробки групового приміщення та запобігання захворювання інших дітей.

8. У шафі дитини мають бути гребінець та носова хустинка. Також у дитини раннього або молодшого дошкільного віку має бути змінне взуття та одяг, у дитини старшого дошкільного віку – за потреби.

9. Дитині заборонено приносити до садочка дрібні іграшки, монети, насіння рослини, гострі предмети та пігулки. Тому слід щодня перевіряти кишені дитини.

10. З метою збереження життя і здоров'я дітей, запобігання травматизму заборонено пересуватися на транспортних засобах територією ЗДО та приходити з будь – якими домашніми тваринами.

11. Приводити дитину до закладу в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру її ноги та санітарно- гігієнічним вимогам. З метою запобігання травматизму заборонено одягати дитині шльопанці, незручне взуття.

12. Приводити до ЗДО здорову дитину. Слід повідомляти вихователям про стан здоров'я дитини вдома, про будь-які падіння та ушкодження, а також скарги дитини на погане самопочуття.

13. Батьки або особи, які за їх дорученням приводять дитину до закладу мають передати дитину вихователеві або працівникові, який приймає дітей у цей час.

14. Неприпустимо відправляти дитину до садочка саму, без супроводу дорослого. Увечері вихователь зобов'язаний передати дитину батькам або особі, яка за їх дорученням прийшла за дитиною.

15. Неприпустимо залишати дитину саму в приймальній кімнаті групового приміщення.

16. Слід заздалегідь поінформувати вихователя або осіб, яким батьки доручають приводити дитину до ЗДО та забирати її з нього. За потреби таке доручення оформлюють письмово.

17. Вихователь не має права віддавати дитину неповнолітнім дітям та батькам у нетверезому стані. Лише за наявності письмової заяви батьків можна віддавати дитину іншим членам родини.

18. Вихователь та медична сестра оглядає дитину з метою своєчасного виявлення ознак захворювання (сипу, розчісування, запалення очей тощо), нездужання (головний біль, хворе горло, слинотеча тощо), тілесних ушкоджень (синьці, подряпини, гулі тощо). Якщо під час ранкового прийому у дитини виявлено ознаки захворювання, батьки зобов'язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

19. Ранковий туалет потрібно робити вдома. Батьки мають приводити дітей до ЗДО чистими, охайно вдягненими.